joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie opłatkowe

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altW rodzinnej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmży. Jak co roku seniorzy spotkali się przy wspólnym stole i podzielili się opłatkiem. Związek emerytów, rencistów i inwalidów to jedna z najliczniejszych organizacji na terenie miasta.

"Razem możemy więcej" - pieniądze na lokalne inicjatywy

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altEuropejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłasza VII edycję konkursu wniosków w ramach programu "Razem Możemy Więcej". Wnioski można składać do 5 stycznia 2012 roku. Na realizację projektów w ramach VII edycji konkursu wniosków Zarząd Fundacji przeznaczył kwotę 300 tys. zł.

10 grudnia Jarmark Adwentowy w Przysieku - zapraszamy!

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altKujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku zaprasza do udziału w Jarmarku Adwentowym, który odbędzie się w siedzibie Oddziału w sobotę 10 grudnia 2011 roku. Celem Jarmarku jest zachowanie tradycji kulturowych związanych z okresem Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia oraz promocja atrakcji spotykanych na wsi teraz i dawniej, produktów rolnictwa ekologicznego i potraw tradycyjnych.

Uroki naszego powiatu doceniane w całym województwie - plebiscyt

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altJeszcze tylko do piątku (25.11.) można głosować w plebiscycie "Nowości" na najładniejsze i najciekawsze miejsce naszego województwa. Dlaczego warto wysłać sms? Są trzy powody: po pierwsze - w finałowej dwunastce znalazły się dwie perełki z naszego powiatu: zrekonstruowany wiatrak z Bierzgłowa oraz zamek bierzgłowski ...

Program Solarny do - 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altPierwsze spotkanie informacyjne w sprawie „Programu Solarnego do - 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych” Firma SUNMAX Sp z o.o. wraz Urzędem Miasta Chełmża zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne w sprawie realizacji „Programu Solarnego do – 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych” dla mieszkańców Miasta Chełmży.

Projekt Programu współpracy bez uwag

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altDo dnia 16.11.br organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie mogły zgłaszać uwagi do projektu Programu współpracy Gminy Chełmża z organizacjami pozarządowymi na rok 2012.

11 listopada w Chełmży

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altObchody 93. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Chełmży rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w chełmżyńskiej konkatedrze.

Człowiek najlepsza inwestycja

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altBurmistrz Jerzy Czerwiński podsumował organizowany przez urząd miasta projekt „Kształcenie” poprzez sport” zgodnie z programem „Człowiek najlepsza inwestycja”. Udział w projekcie wzięło 27 uczestników, którzy uzyskali patenty żeglarza oraz ukończyli kursy: pierwszej pomocy przedmedycznej, wychowawcy kolonijnego, instruktora żeglarstwa i motorowodny.

Spotkanie z Małgorzatą Gutowską – Adamczyk

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altW bibliotece odbyło się spotkanie z ceniona pisarką Małgorzata Gutowską – Adamczyk. Autorka oprócz pisania książek jest historykiem teatru, scenarzystką filmową i dziennikarką. Przez pewien czas była także nauczycielką łaciny i języka polskiego w ogólniaku w Mińsku Mazowieckim. Cukiernia Pod Amorem to najnowsza i chyba jej najgłośniejsza książka.

Flora i fauna w obiektywie

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altW piątek 21 października 2011 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie został rozstrzygnięty konkurs pt.: "Flora i fauna Gminy Obrowo w obiektywie". Konkurs był częścią projektu ekologicznego „Flora i fauna Gminy Obrowo”....

Najlepszy Wolontariusz pilnie poszukiwany - zgłoszenia tylko do 20 listopada!

powiattorunski.pl ; Joanna Rybitwa włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altStarostwo Powiatowe w Toruniu po raz pierwszy ogłasza konkurs na „Wolontariusza Roku Powiatu Toruńskiego”. Celem Konkursu jest propagowanie idei wolontariatu, kształtowanie postaw prospołecznych oraz wyrażenie podziękowania tym, którzy bezinteresownie działają na rzecz innych.

Zaproszenie na wyjazd

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altWÓJT GMINY CHEŁMŻA I STOWARZYSZENIE „HOMO-HOMINI” ZAPRASZAJĄ SENIORÓW ORAZ OPIEKUNÓW (DZIECI, WNUKI) NA WYCIECZKĘ DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ W LICHENIU. WYCIECZKA ZAPLANWANA JEST NA DZIEŃ 20 LISTOPADA br. (niedziela)