joomla templates top joomla templates template joomla

Nowy sezon na rekreację

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża

Pierwsze wyjście nordic - walking 22.03.2015 r. z przystanku - Kiełbasin już za nami ! Jak co roku, tak i tym razem sama p. Sołtys Sołectwa Ewa Kasprzak wraz z Radą Sołecką nie tylko zadbała o trasę wycieczki, ale również o poczęstunek dla jej uczestników. W to niedzielne, słoneczne popołudnie udało nam się zebrać grupę 28 osób. Bez problemów przeszliśmy ponad 10 km. Odwiedziliśmy również miejsce Pamięci Narodowej w Mlewie. 

Aerobik - Tym razem na wyjeździe

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża

I kto by pomyślał, że zajęcia sportowe w ramach aerobiku na dłużej zagoszczą w Gminie Chełmża. A wszystko zaczęło się w Sławkowie. Panie na aerobik uczęszczają również w Pluskowęsach, Dźwierznie, Zajączkowie, Skąpem oraz Bielczynach. 

Święto Żołnierzy Wyklętych

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża

Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych zorganizowano m.in. I Marsz ku Pamięci Kapitana Mieczysława Szczepańskiego. Organizatorzy, przewidzieli również promocję publikacji „Wilczęta 2. 

Składamy informację o wyrobach zawierających azbest

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Urząd Gminy Chełmża przypomina osobom fizycznym i osobom prawnym posiadającym nieruchomości zlokalizowane na terenie gminy Chełmża, na których wykorzystywane są wyroby zawierające azbest, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2010r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania wyrobów zawierających azbest oraz wykorzystywania...

„Równać Szanse 2015”

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni! Rusza Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2015” na projekty dla młodych ludzi. Takie, o których będzie głośno w całej okolicy! Takie, które odmienią życie uczestników! Takie, z których to oni sami będą dumni! Nieważna jest dziedzina – ważny jest rozmach, zaangażowanie i samodzielność młodych ludzi.

Finał XXIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmży

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża samorząd

23. Finał WOŚP w Chełmży - 11.01. 2015r. TEMAT: Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. 

Koncert Noworoczny dedykowany mieszkańcom

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Na dobry, kulturalny początek Anno Domini 2015' Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki zaprasza mieszkańców na uroczysty Koncert Noworoczny z udziałem ELENI, który odbędzie się już 06.01.2015 r. w Bazylice Kontkatedralnej w Chełmży. Rozpoczęcie koncertu godz. 19.00. Eleni zaśpiewa najpiękniejsze polskie kolędy, które od lat wykonuje we własnej interpretacji.

„Puchar Chełmży w Czarną Baśkę”

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża

Drugi Otwarty Turniej pn. „Puchar Chełmży w Czarną Baśkę” zgromadził na starcie 38 graczy (10 drużyn) z Chełmży, Torunia, Grzywny, Łysomic, Chojnic, Brus, Gdańska i Nowej Karczmy. 

Koncert Piotra Nalepy

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża

W Chełmżyńskim Ośrodki Kultury odbył się koncert poświęcony twórczości Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Jako gitarzysta wystąpił Piotr Nalepa syn sławnych muzyków. Organizatorem koncertu pod nazwą „Piotr Nalepa Breakout Tour” był Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu. 

Przypominamy - przeterminowane leki

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

W celu przypomnienia zasad segregacji odpadów komunalnych informujemy, iż przeterminowane leki uznane są za odpady niebezpieczne. Leki składają się z wielu związków chemicznych, które po terminie ich przydatności stanowią potencjalne zagrożenia dla zdrowia i środowiska.

Koncert na Nowy Rok

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Za nami koncert noworoczny w wykonaniu ELENI, polskiej artystki greckiego pochodzenia, który odbył się w Bazylice Konkatedralnej w Chełmży. Pięknie ,subtelnie, po mistrzowsku - jeśli można tak to wydarzenie określić. 

Prezent pod choinkę - Pomoc dla Natalii

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Prośba Natalii Jarockiej – Wojtasik z Nawry o pomoc w zebraniu funduszy na leczenie wzroku spotkała się ze sporym zainteresowaniem ludzi o wielkim sercu. Dowodem tego jest zebrana w bardzo krótkim, bo jeszcze przedświątecznym okresie kwota, która już dzisiaj pozwala Natalii na wyjazd na kolejną operację oka do Berlina.