joomla templates top joomla templates template joomla

Unijny piknik w Chełmży

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

Do Chełmży zawitała kolejna akcja promująca odnowione tereny miejskie. W unijnym pikniku promującym przebudowy miast zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski wzięło udział wielu mieszkańców miasta. Najmłodsi malowali rękoma, a także własnoręcznie wykonywali rysunki na koszulkach. Klaun Koko uczył puszczać ogromne bańki mydlane i pozował do zdjęć.

Wycieczki z PTTK

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altW najbliższy weekend Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza turystów do udziału w 3 wycieczkach: dwóch pieszych i jednej rowerowej. Miłośników cyklu wycieczek pieszych po okolicach Torunia zapraszamy w sobotę 4 września na „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

W dniu 12 września 2010 r. w godz. od 9.00 do 16.00 na terenie miasta i gminy Chełmża odbędzie się Finał Pucharu Polski Juniorów, Juniorów Młodszych, Juniorek Młodszych, Juniorek i Kobiet w kolarstwie szosowym w konkurencji – start wspólny. Start i meta poszczególnych wyścigów usytuowana będzie na Rynku w Chełmży.

Nabór wniosków o ustalenie uprawnień...

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży informuje, iż od dnia 01.08.2010 r. rozpoczął przyjmowanie wniosków o ustalenie uprawnień do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy trwający od dnia 01.10.2010 r. do dnia 30.09.2011r.  Wnioski o ustalenie uprawnień do świadczeń rodzinnych na okres zasiłkowy trwający od dnia 01.11.2010 r. do 31.10.2011 r. będą przyjmowane od dnia 01.09.2010r.