joomla templates top joomla templates template joomla

Aktywne przejście dla pieszych w Chełmży!

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża samorząd

Poznaliśmy już wyniki III etapu głosowania w konkursie zorganizowanym przez Fundację PZU dotyczącym wykonania Aktywnych przejść dla pieszych. Komisja Konkursowa postanowiła docenić aktywność i zaangażowanie mieszkańców Chełmży, którzy od początku należeli do czołówki głosujących. W kolejnych etapach liczba oddawanych głosów rosła aby w dniach 15-21 września br. przekroczyć wartość 25 000 głosów.

Przejście dla pieszych zlokalizowane przy ulicy Bydgoskiej w Chełmży jest jednym z pięciu laureatów III etapu konkursu, dzięki czemu wyposażone zostanie w rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo użytkowników tego odcinka drogi. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, internautom oraz instytucjom i stowarzyszeniom, zaangażowanym w promocję akcji i głosowanie na aktywne przejście dla pieszych zlokalizowane na terenie Chełmży.

Dziękujemy również osobom spoza Chełmży, które wsparły nasze wysiłki i przyłączyły się do głosowania na przejście położone przy ulicy Bydgoskiej. To tylko dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu udało się osiągnąć ten cel.

Wyniki III etapu konkursu są wspólnym sukcesem wszystkich osób zaangażowanych w głosowanie, przyczyniającym się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Dziękujemy i jednocześnie gratulujemy wszystkim głosującym.