joomla templates top joomla templates template joomla

Kobieta, chcąc wyłudzić kilkadziesiąt tysięcy złotych pożyczki, przedłożyła w banku fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia

info: Policja, Chełmża; fot: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

Kryminalni z komisariatu w Chełmży pow. toruński zatrzymali 28-latkę pod zarzutem oszustwa kredytowego. Kobieta, chcąc wyłudzić kilkadziesiąt tysięcy złotych pożyczki, przedłożyła w banku fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.
 
 
Kryminalni z komisariatu w Chełmży, pow. toruński, w miniony piątek (21.06.19) w jednym z tamtejszych banków zatrzymali na gorącym uczynku 28-latkę, która usiłowała wyłudzić kredyt. Funkcjonariusze ustalili wcześniej, że kobieta złożyła w tym celu stosowne dokumenty. 
 
 
Po dokładnej weryfikacji wszystkich danych w nich zawartych okazało się, że zaświadczenie o zatrudnieniu zostało sfałszowane. Według niego kobieta miała być zatrudniona w jednej z gdańskich butików i miała tam zarabiać kilkanaście tysięcy złotych. Na tej podstawie starała się o pożyczkę w wysokości 45 tys. zł. 
 
 
 
28-latka usłyszała zarzut przedłożenia fałszywego zaświadczenia o zatrudnieniu w celu uzyskania kredytu co zostało kwalifikowane jako oszustwo kredytowe. Grozi jej teraz do 5 lat więzienia.