joomla templates top joomla templates template joomla

Śmierć ponieśli 24-latek i jego 23-letnia partnerka. Motocyklista zjechał na pobocze, uderzył w znak a następnie w mur budynku

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

 
Motocyklista najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego, najpierw zjechał na nieutwardzone pobocze, uderzył w przydrożny znak a następnie w mur budynku. Śmierć ponieśli 24 –latek i jego 23 –letnia partnerka. Śledczy w prowadzonym postępowaniu będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku. Policjanci apelują do świadków.

We wtorek to 13 października 2020 roku, około godziny 14.00 w Chełmży, przy ulicy Górnej doszło do dramatycznego w skutkach wypadku drogowego.
 
 
Kierujący motocyklem suzuki jadąc od strony miejscowości Nowa Chełmża w kierunku centrum Chełmży na ulicy Górnej stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego najpierw zjechał na nieutwardzone pobocze i uderzył w przydrożny znak pionowy a następnie w mur budynku. Jadący motocyklem 24 -letni mężczyzna zginął na miejscu.
 
Niestety pomimo starań ratowników nie udało się uratować kobiety, która podróżowała razem ze swoim konkubinem.To 23- letnia mieszkanka gminy Chełmża.
 
 
Na miejscu zdarzenia byli policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, Straż Pożarna, Pogotowie i Prokurator Prokuratur Rejonowej Toruń Centrum Zachód. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.
 
Policjanci proszą wszystkie osoby, które moga pomóc w te sprawie o kontakt z numerem 47 754 26 07 lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem telefonu 47 754 23 69.