joomla templates top joomla templates template joomla

Tragiczny bilans czołowego zderzenia pod Chełmżą. Śmierć na miejscu poniosła 7-letnia dziewczynka i 19 letnia kobieta. Pięć kolejnych osób trafiło do szpitali

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

W sobotę (01.06) w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu dwóch osobówek zginęła 19 letnia kobieta i 7-letnia dziewczynka. Pięć kolejnych osób trafiło do szpitali. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.
 
 
W sobotę (01.06) około godz. 8:30 na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący nissanem almerą 20-latek jadąc w kierunku Świecia podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka skodą octavią. 
 
 
W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 19-letnia pasażerka nissana. Do szpitala trafił kierujący tym autem i druga pasażerka oraz 4 osoby podróżujące skodą. Niestety, kilka godzin później w szpitalu zmarła 7-letnia pasażerka skody. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 
 
 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.