joomla templates top joomla templates template joomla

"Pedofil, którego nie było". 8-letnie dzieci wymyśliły "pedofila" aby nie iść do szkoły. Miał nakłaniać je do rozebrania się. Prokuratura stwierdziła, że historia była zmyślona

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

Prokuratura Rejonowa Toruń – Wschód w Toruniu prowadziła śledztwo w sprawie doprowadzenia w dniu 14 listopada 2016 r. w Chełmży, 8 – letnich: dziewczynki i chłopca do poddania się i wykonania innej czynności seksualnej, polegającej na zmuszeniu obojga groźbą do rozebrania się tj. o występki z art. 197 § 2 kodeksu karnego. 

Mieszkaniec Chełmży zabrał zamówioną paczkę i nie zapłacił. Grozi mu do 12 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Toruń włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

W miniony piątek 28 października kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód mężczyznę, który dokonał rozboju. Wszystko wydarzyło się 27 września około godz. 15:00. Kurier jednej z firm, zadzwonił do odbiorcy paczki w celu zlokalizowania adresu, którego nie mógł znaleźć. Odbiorca wyznaczył drugi adres odbioru przesyłki. 

WÓJT GMINY Wzorowym Samorządowcem

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Podczas Kongresu Gmin Wiejskich w Serocku w dniach 6-7 października br. Wójt Jacek Czarnecki był jedną z 17 osób, która otrzymała Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. 

Aktywne przejście dla pieszych w Chełmży!

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża samorząd

Poznaliśmy już wyniki III etapu głosowania w konkursie zorganizowanym przez Fundację PZU dotyczącym wykonania Aktywnych przejść dla pieszych.

Konstruował fajerwerki, stracił część lewej i prawej ręki, doznał ran szarpanych, ciętych. Grozi mu 8 lat za nielegalne posiadanie substancji wybuchowych

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Toruń; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

Mężczyzna, który samodzielnie konstruował fajerwerki przy czym doznał między innymi amputacji urazowej prawej dłoni, kończyny górnej lewej na wysokości przedramienia, rozległych oparzeń, ran cięto – szarpanych, dopowie przed sądem za nielegalne posiadanie materiałów wybuchowych.

Palił się samochód osobowy. Mężczyzna doznał poparzenia rąk i twarzy

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Toruń, fot: Archiwum/eReporter24.pl; mapa: google włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

Na ul. Polnej w Chełmży doszło do pożaru samochodu osobowego. Dwa zastępy straży pożarnej brały udział w jego gaszeniu. W pożarze poszkodowany został mężczyzna. Z poparzeniami rąk i twarzy został przewieziony do szpitala przez karetkę pogotowia Sprawę bada policja.

Drogi po i przed modernizacją

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Na bieżąco poprawia się infrastruktura drogowa w Gminie Chełmża. Ostatnio wykonana inwestycja drogowa to modernizacja drogi na terenie miejscowości Skąpe. Koszt wyremontowanego odcinka drogi o długości 477 mb. wyniósł 160 tys. zł.

KIEŁBASIN - DOŻYNKI GMINNE TUŻ TUŻ

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

Mieszkańcy wsi Kiełbasin najbliższe dni spędzą na intensywnych przygotowaniach do gminnego Święta Plonów, które odbędzie się już 29 sierpnia br. Zatem pozostało już niewiele czasu, aby wszystkiego dopiąć organizacyjnie przed najważniejszą uroczystością w Gminie Chełmża. Modernizacja obiektów wiejskich dobiegła końca.