joomla templates top joomla templates template joomla

Hiszpańska fiesta w Toruniu

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altHiszpańska Fiesta na Rynku Nowomiejskim przy gorących dźwiękach zespołu L’ombelico del Mondo, pokazy efektownego „Atempo Circ” łączącego teatr, choreografię i muzykę, a także wystawa prac Luisa Jaime Martineza del Rio, jednego z najbardziej ..

„Sołtys Roku Województwa Kujawsko – Pomorskiego 2011”

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altCelem Konkursu jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów z terenu woj. kujawsko – pomorskiego, którzy podejmują działania na rzecz integracji społeczności lokalnej, dbają o rozwój sołectwa i gminy.

Nie bądź Jeleń, weź paragon

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altDziś startuje akcja Ministerstwa Finansów zachęcająca do wydawania oraz przechowywania paragonów. Partnerem akcji jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Rodzinny rajd rowerowy

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altW niedzielę 10 lipca br Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza miłośników turystyki rowerowej do udziału w rajdzie pn. „Rodzinny rajd rowerowy z „Przygodą”.

Rajd rowerowy

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altBurmistrz Miasta Jerzy Czerwiński był po raz 15. organizatorem jubileuszowego rajdu, który przyciągnął rekordową liczbę cyklistów. Na starcie rajdu rowerowego stanęło blisko 60 uczestników. Trasa rajdu przebiegała przez gminy Chełmża, Papowo Biskupie, Stolno i Kijewo Królewskie.

KSZTAŁCENIE POPRZEZ SPORT

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altLISTA KANDYDATÓW NA KURSY OBJĘTE PROJEKTEM „KSZTAŁCENIE POPRZEZ SPORT” Komisja weryfikacyjna w składzie : Ryszard Wantuch, Marek Dzielski, Stanisław Klein

Ogłoszenie Wójta Gminy Chełmża

gminachelmza.pl ; Jacek Czarnecki włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altNa podstawie art. 15 ust. 4 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (Dz.U. Nr 106, poz. 675) w związku z podjęciem uchwały nr XII/59/11 Rady Gminy Chełmża z dnia 4 lipca 2011 r. zmieniającej budżet...

IV Zjazd Sołtysów - zapraszamy!

powiattorunski.pl ; Joanna Rybitwa włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

alt12 lipca br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Toruniu odbędzie się - już po raz czwarty - Zjazd Sołtysów powiatu toruńskiego. Program tegorocznego spotkania jest niezwykle bogaty - na pewno każdy z zaproszonych gości znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Lato w rytmie Czerwonych Gitar

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altW plenerze, nad pięknym jeziorem Chełmżyńskim, w rytmach muzyki Czerwonych Gitar mieszkańcy naszej Gminy w dniu 19 czerwca br. powitali lato. Imprezę wspólnie zorganizował Urząd Gminy w Chełmży ...

Noc Świętojańska - zapraszamy do Złejwsi Małej

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

alt25 czerwca (sobota) w amfiteatrze w Złejwsi Małej, odbędzie się Noc Świętojańska. Tegoroczna zabawa po raz pierwszy w historii zorganizowana jest w sobotę i potrwa od godz. 16 do 2 w nocy.

Roztańczona Chełmża

powiattorunski.pl ;Marcin Seroczyński włącz . Opublikowano w Chełmża powiatowe - Toruń

altW hali Ośrodka Sportu i Turystyki odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta, w którym uczestniczyło kilkuset młodych adeptów tej trudnej sztuki. Pierwszy krok, bo tak nazywał się zorganizowany konkurs postawiło wiele dzieci z Chełmży.