joomla templates top joomla templates template joomla

Lato w rytmie Czerwonych Gitar

gminachelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altW plenerze, nad pięknym jeziorem Chełmżyńskim, w rytmach muzyki Czerwonych Gitar mieszkańcy naszej Gminy w dniu 19 czerwca br. powitali lato. Imprezę wspólnie zorganizował Urząd Gminy w Chełmży i Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża. I tak już ośrodek rekreacyjno – wypoczynkowy w Zalesiu stał się centrum rozrywki i sportu.

W otwarciu sezonu uczestniczył Wójt Gminy Jacek Czarnecki, Radni Gminni i Sołtysi, mieszkańcy Gminy, okolicznych gmin i miast. Przejazdem w Zalesiu gościł w tym dniu Zbigniew Sosnowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W wymarzony wakacyjny czas uczestników pikniku w Zalesiu wprowadziły wakacyjne przeboje, gorące i słoneczne piosenki i tańce wykonane przez mieszkańców gminy. Prawie półtoragodzinny koncert w rytmie czerwonych gitar zagrał zespół „Trzy Gitary”. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i wielu przyjezdnych gości. Chociaż pogoda płatała w tym dniu figla, to nie brakowało osób do aktywnego spędzenie niedzielnego popołudnia. Program był ciekawy, znalazło się wiele atrakcji, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zaczynając od najmłodszych, kończąc na najstarszych.