joomla templates top joomla templates template joomla

Ogłoszenie Wójta Gminy Chełmża

gminachelmza.pl ; Jacek Czarnecki włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altNa podstawie art. 15 ust. 4 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (Dz.U. Nr 106, poz. 675) w związku z podjęciem uchwały nr XII/59/11 Rady Gminy Chełmża z dnia 4 lipca 2011 r. zmieniającej budżet Gminy Chełmża na 2011 r. informuję, że Gmina Chełmża przystępuje do realizacji projektu pn. „Internet dla wszystkich szansą rozwoju mieszkańców zamieszkujących tereny Gminy Chełmża”.

Celem projektu jest zapewnienie mieszkańcom powszechnego i bezpiecznego dostępu do wiedzy, usług elektronicznych oraz informacji oferowanych poprzez Internet.
W ramach projektu będą realizowane następujące działania:

stworzenie dostępu do sieci Internet, wyposażenie użytkowników w urządzenia odbiorcze, szkolenia dla przyszłych użytkowników, promocja usług oferowanych przez Gminę Chełmża z wykorzystaniem sieci Internet.
Warunki i tryb finansowania wspierania rozwoju i dostępu do sieci Internet mieszkańcom Gminy Chełmża oraz warunki kwalifikowania beneficjentów udzielonej pomocy określa uchwała nr XII/53/11 Rady Gminy Chełmża z dnia 4 lipca 2011 r. w sprawie dofinansowania kosztów utrzymania dostępu do sieci Internet mieszkańcom Gminy Chełmża.
Wójt Gminy Jacek Czarnecki