joomla templates top joomla templates template joomla

Pomysł na wakacje

gminachelmza.pl; K.O włącz . Opublikowano w Chełmża gminne

altTe dzieci i młodzież, które chcą spędzić tydzień tegorocznych wakacji ciekawie, atrakcyjnie, na sportowo i wesoło muszą koniecznie przyłączyć do grupy wakacyjnej tworzonej w Gminie Chełmża. Wspomniana grupa w okresie od 18-24.07.2011 r weźmie udział w akcji wakacyjnej pod nazwą „LEŚNA PRZYGODA” organizowanej na terenie ośrodka rekreacyjno – wypoczynkowego w Zalesiu.

Organizatorem wspomnianej akcji wakacyjnej jest Wójt Gminy Chełmża, a nad jej przebiegiem czuwać będzie Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża.

Wakacje finansowane są przez Samorząd Gminy Chełmża w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałania Narkomanii. Celem programu jest, aby dzieci ten czas spędziły bezpiecznie i pożytecznie, z dala od wszelkich używek i zagrożeń. Pobyt wakacyjny dzieci z gminy w Zalesiu zamierza także współfinansować Nowa Energia S.A. Program pobytu dzieci w Zalesiu w dniach 18-24.08.br przewiduje gry i zabawy, dzień sportowy, wycieczki, dzień artystyczny, dzień terenowy. Akcję podsumuje festyn familijny z udziałem całych rodzin. Organizator akcji zapewnia 4-godzinną codzienną opiekę, dowozy i odwozy, posiłek oraz bezpieczeństwo.

Już teraz przyjmowane są zgłoszenia uczestników wakacji w Zalesiu. Rodzice lub opiekunowie mogą składać deklaracje uczestnictwa dziecka. Deklaracje można pobrać ze strony www.gminachelmza.pl lub bezpośrednio w siedzibie Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża. Uzupełnioną deklarację udziału i wpisowe w kwocie 30 zł od osoby należy dostarczyć bezpośrednio do siedziby CIK-u lub do UG Chełmża, pok. nr 7. Uwaga Rodzice: liczba miejsc ograniczona. O udziale dziecka w "LEŚNEJ PRZYGODZIE" decyduje kolejność zgłoszenia.