joomla templates top joomla templates template joomla

Inwestycje promocją miasta

chelmza.pl włącz . Opublikowano w Chełmża wiadomości

altNasze miasto położone malowniczo nad jeziorem zaistniało w telewizji. Powodem wejścia Chełmży na żywo w TVP Bydgoszcz był cykl programów prezentujących najciekawsze zakątki regionu. Przed kamerą wystąpili Jerzy Czerwiński burmistrz Chełmży wraz z marszałkiem województwa Piotrem Całbeckim. W programie nie zabrakło tematów dotyczących wykorzystania przez miasto środków unijnych przy prowadzonych pracach rewitalizacyjnych.

W centrum miasta i bulwarze. To dzięki nim Chełmża odnowi swoje oblicze. Miasto chce przyciągnąć nad akwen jeszcze więcej turystów i uatrakcyjnić wypoczynek samym mieszkańcom. Kompleksowo uporządkowany zostanie cały teren bulwaru, który obejmuje w sumie 3,5 ha.
Wspólne wystąpienie burmistrza Jerzego Czerwińskiego i marszałka Piotra Całbeckiego stało się doskonałą promocją naszego miasta, które niewątpliwie nadaje się na wypoczynek dla turystów i samych mieszkańców, a nasze zabytki kuszą swoją atrakcyjnością.

Prowadzone prace to pierwszy etap planowanej rewitalizacji miasta. Władze Chełmży chcą także kontynuować zagospodarowanie jeziora. Projekt realizowany jest przy wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego